Paketid

Protseduuride kombod

Oleme loonud erinevaid kombinatsioone protseduuridest, mis koos toimides annavad parima tulemuse ja on tunduvalt soodsamad kui eraldi tehtud protseduurid. Kindlasti soovitame teil tulla kokkulepitud konsultatsioonile, et selgitada välja, milline kombinatsioon võiks sobida just teile. Lähtume teie individuaalsetest vajadustest ja oleme alati valmis pakkuma just teie jaoks koostatud protseduuride paketti.

FACELIFT PAKETT 1 (849.-)

20 mesoniiti + 3 ml fillerit

Noorusliku naha taastamiseks oleme loonud teile kombineeritud protseduuri, mis sisaldab täitesüste ja mesoniite. Facelift pakett 1 taastab nahal kadunud volüümi ning stimuleerib uue kollageeni tootmist. Tulemus on näha koheselt, maksimaalne efekt saabub 2-3 kuu jooksul

FACELIFT PAKETT 2 (800.-)

(12 coq niiti)

Facelift 2 pakett hõlmab endast 12tk MINT Coq tüüpi  PDO mesoniiti. Mesoniitidega saab tõsta alla vajunud kulmukaart, põsesarnu, lõuajoont või toetada ning pinguldada kaelajoont. Mesoniitide täpne paigutus selgub konsultatsiooni käigus. Facelift 2 pakett annab kauakestva ja koheselt silmatorkava muutuse, muutes näoovaali märgatavalt nooruslikumaks. Lisaks stimuleerivad PDO mesoniidid pikaaegselt naka, aidates kaasa kollageeni sünteesile.

FACELIFT PAKETT 3 (500.-)

kaelapinguldus (4 coq niiti + 20 mesoniiti)

Kaela pinguldus kombneeritud MINT PDO mesoniitidega. Tugevad Goq tüüpi mesoniidid annavad kohese liftingu kaelale ja kombineeritud väiksemad mesoniidid loovad lõua alusele nahale toetava karkassi. Naha pinguldus on silmnähtav ja ning pikaaegse kollageeni stimulatsiooni tulemusena ka kauakestev, lõpp efekti on võimalik hinnata 2-3 kuu möödudes.

ENZYME PEEL (160.-)

3 x näonaha koorimise kuur

Tõhusalt puhastav ja kooriv hooldus, mis eemaldab surnud naharakud, on antibakteriaalsete omadustega, vähendab rasu tootmist ja tugevdab naha struktuuri. Ideaalne ja kiire hooldus,mis sobib kõikidele nahatüüpidele.

PROFHILO KUUR (549.-)

Profhilo 2 korra kuur

Profhilo on tõeliselt universaalne naha uuendamise meetod. See on suurima hüaluroonhappe sisaldusega remodelleerimise protseduure, mis aitab taastada naha värskust ja elastsust ning vähendada lõtvust ja kortsukesi.

PRP PLASMATERAAPIA (525.-)

3 korra kuur näole

Uuenduslik ja tõhus meetod naha noorendamiseks ja pinguldamiseks. Protseduur käivitab nahas kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmise. Plasmateraapia abil on võimalik parandada naha jumet, siluda kortse, ravida aknet ja arme.

PRP PLASMATERAAPIA (450.-)

3 korra kuur juustele

Plasmateraapia protseduur võimaldab stimuleerida juuste kasvu ning parandada peanaha mikrotsirkulatsiooni. Juuste elujõud taastub, väljalangemine väheneb ning juurdekasv suureneb. Aitab ravida ka kõõma ja seborröad

PRP PLASMATERAAPIA (699.-)

5 korra kuur juustele

Plasmateraapia protseduur võimaldab stimuleerida juuste kasvu ning parandada peanaha mikrotsirkulatsiooni. Juuste elujõud taastub, väljalangemine väheneb ning juurdekasv suureneb. Aitab ravida ka kõõma ja seborröad

PRP PLASMATERAAPIA + BEAUTY PEEL (585.-)

3 x näonaha uuendamise kuur

Nahka uuendav ja taastav protseduuride kombinatsioon. Beauty Peel koorib, ravib ja hooldab. PRP Plasmateraapia aitab nahka uuendada ja pinguldada. Läbi protseduuride muutub nahk nooremaks, ühtlasemaks ja säravamaks.

BEAUTY PEEL (175.-)

3 x näonaha taastamise kuur

Beauty Peel hooldus on mõeldud naha hooldamiseks, ravimiseks ja taastamiseks puhaste ürtide segu abil. Spetsiaalselt granuleeritud ürtide kokteil on imeline ka naha uuendamiseks ja koorimiseks. Sobib läbi viia 356 päeva aastas ilma hooaega arvestamata.