Paketid

Protseduuride kombod

Oleme loonud erinevaid kombinatsioone protseduuridest, mis koos toimides annavad parima tulemuse ja on tunduvalt soodsamad kui eraldi tehtud protseduurid. Kindlasti soovitame teil tulla kokkulepitud konsultatsioonile, et selgitada välja, milline kombinatsioon võiks sobida just teile. Lähtume teie individuaalsetest vajadustest ja oleme alati valmis pakkuma just teie jaoks koostatud protseduuride paketti.

FACELIFT PAKETT 2 (800.-)

(12 coq niiti)

Facelift 2 pakett hõlmab endast 12tk MINT Coq tüüpi  PDO mesoniiti. Mesoniitidega saab tõsta alla vajunud kulmukaart, põsesarnu, lõuajoont või toetada ning pinguldada kaelajoont. Mesoniitide täpne paigutus selgub konsultatsiooni käigus. Facelift 2 pakett annab kauakestva ja koheselt silmatorkava muutuse, muutes näoovaali märgatavalt nooruslikumaks. Lisaks stimuleerivad PDO mesoniidid pikaaegselt naka, aidates kaasa kollageeni sünteesile.

FACELIFT PAKETT 3 (500.-)

kaelapinguldus (4 coq niiti + 20 mesoniiti)

Kaela pinguldus kombneeritud MINT PDO mesoniitidega. Tugevad Goq tüüpi mesoniidid annavad kohese liftingu kaelale ja kombineeritud väiksemad mesoniidid loovad lõua alusele nahale toetava karkassi. Naha pinguldus on silmnähtav ja ning pikaaegse kollageeni stimulatsiooni tulemusena ka kauakestev, lõpp efekti on võimalik hinnata 2-3 kuu möödudes.

PROFHILO KUUR (549.-)

Profhilo 2 korra kuur

Profhilo on tõeliselt universaalne naha uuendamise meetod. See on suurima hüaluroonhappe sisaldusega remodelleerimise protseduure, mis aitab taastada naha värskust ja elastsust ning vähendada lõtvust ja kortsukesi.