Aparaadihooldustega pakume mitmesuguseid näo- ja kehaprotseduure. Soovitame alati enne otsustamist konsulteerida meie spetsialistidega, et leida teie jaoks kõige sobivam. Meie kliiniku spetsialistid hindavad teie naha seisukorda ja ootusi ning pakuvad selle põhjal parima võimaliku programmi, et saavutada maksimaalselt hea ja kauapüsiv tulemus. Kasutame protseduuridel kõige uuemaid meetodeid ja kaasaegseid aparaate.

Protseduuride piirkonnad:

  1. käed ja jalad
  2. tuharapiirkond
  3. selja ja kõhu piirkond
  4. nägu, kael, dekoltee ja rind
  5. bikiinipiirkond

Re-Shape

See kõige uuem ja kõige leebem transkutaanne ehk nahakaudne tehnoloogia on kompleksne ja laiaulatuslik “kõik-ühes” liposkulptureeriv, kudede remodelleeriv ja rasva tagasitõmbav innovatiivne seade. Pingutatud efekt ilma kirurgilise sekkumiseta. Võimalik ravi:
 • naha lõtvumine
 • lõua kontuur
 • näo, kaela ja keha lõtvumine
 • kortsud
 • silmalaugude lõtvumine
 • lokaalne rasvumine
 • venitusarmid.
Esimesed tulemused on märgatavad kohe pärast protseduuri. Valida saab mitteinvasiivse ja väheinvasiivse meetodi vahel, tänu erinevatele erilisetele otsikutele.

Laserepilatsioon

Unikaalne karvade püsieemaldamise süsteem Alma Soprano Ice Platinum, mis erinevalt teistest turul olevatest laseritest aitab saavutada soovitud tulemuse valutult ja kõrvalnähtudeta. Laseril on karvade eemaldamiseks kolm kõige tõhusamat lainepikkust, millest igaüks on suunatud karvanääpsu erinevatele struktuuridele. Kuna mõjutada saab üksnes aktiivses kasvufaasis olevaid karvu, tuleb protseduuri korrata 6-8 korda. Vaid nii hävib iga karvasibul ja saab endale täiuslikult siidise naha. See laserepilatsioon sobib igat tüüpi nahale (sh ka päevitunud) ja igat tüüpi karvale. Ideaalne igale kehapiirkonnale, kaasa arvatud tundlikule või raskesti ligipääsetavatele piirkondadele nagu kõrvad, kael või bikiini.

Perfectio X infrapuna

Perfectio X infrapuna – hoodus stimuleerib nahas uue kollageeni ja elastiini tootmist, parandab kudedes vereringet ja rahustab nahka protseduuri järgselt.