SISTHAEMA HEVO T

on naha alla süstitav hüdrogeel, mis sisaldab endas kombinatsiooni hüaluroonhappest ja trehaloosist. On tõestatud, et selle tõhus mõju püsib kauem, kui ükski muu hüaluroonhappe baasil süstitav preparaat, tagades naha bioloogilise uuenduse ehk regeneratsiooni, andes sügava niisutuse ja taastades volüümi.

Kohene toime ja kauapüsiv mõju

SISTHAEMA HEVO T-ga kogete kiiret naha noorenemist, samas jääb naha uuendus ehk bioregeneratsioon aktiivseks veel nädalaid peale protseduuri, avaldades järkjärgulist efekti.

sisthaema

Loomulik lifting-efekt

Kui toimub naha bioregeneratsioon, hakkab sinu nahk ise taastuma ning tootma uusi III tüüpi kollageenikiude. Tulemuseks on loomulik nahka pinguldav efekt, mis toob esile sinu välimuse harmoonia, noorema versiooni sinust.

Volüüm ja sügav niisutus

Kahekordne molekulmasside toime tagab kohese volüümi ja sügava niisutuse. SISTHAEMA HEVO T eksklusiivne kombinatsioon on võimeline tõmbama ligi palju rohkem vett võrreldes teiste hüaluroonhappepõhiste toodetega, parandades tõhusalt naha kvaliteeti ja tagades sügava niisutuse.

Naha bioregenereerimine

SISTHAEMA HEVO T on ainus toode, mis suudab käivitada tõelise naha bioregeneratsiooni, noorendades sind loomulikul teel pideva ja kauakestva toimega.

Puhtaim hüaluroonhappe

SISTHAEMA HEVO T-s sisalduv hüaluroonhape on puhtaim, mis on olemas, sisaldades seega kõige madalamat endotoksiinide taset.

Noor kollageen

Tavalised hüaluroonhappepõhised tooted stimuleerivad peamiselt fibrootilise kollageeni (I tüüp) tootmist.
SISTHAEMA HEVO T on võimeline stimuleerima retikulaarse kollageeni (III tüüp) tootmist, mida nimetatakse ka “nooreks kollageeniks”, mis domineerib nooremas nahas.

Hüaluroonhape ja trehaloos

Mis teeb SISTHAEMA HEVO T efektid nii eriliseks?

Lisaks hüaluroonhappele leiame trehaloosi, suhkrutaolise molekuli, mis on võimeline kaitsma hüaluroonhapet looduslike lagunemisprotsesside eest, võimaldades hüaluroonhappel kesta ja toimida palju kauem, võrreldes teiste mitte-ristseotud hüaluroonhappe põhiste süstepreparaatidega. Trehaloos on võimeline tõmbama ligi ka erakordselt palju vett, andes nahale kauakestva pinguldava ja niisutava toime.

Tense Technique

SISTHAEMA HEVO T-d saab süstida mitme levinud süstimistehnikaga; toote tõstvate ja regenereerivate omaduste tõhustamiseks on välja töötatud spetsiifiline ja eksklusiivne süstimistehnika TENSE TECHNIQUE, mis käsitleb näo kudede lõtvuse kriitilisi punkte, taastades loomuliku lifting-efektiga noorendatud versiooni sinust.

Kahekordne molekulmass

SISTHAEMA HEVO T sisaldab kahekordset molekulmasside vahemikku. Preparaat on kõrgetasemeline, andes volüümi, stimuleerides III tüüpi kollageeni tootmist ja tõmmates ligi vett sügavaks niisutuseks. Samas on hüdrogeel pehme, andes tulemuseks loomulikuma efekti, muutes samal ajal süstimise protseduuri lihtsamaks.

Hüaluroonhappe killustumine

Hüaluroonhape killustub tootmisprotsessi käigus, kuna fragmendid tabavad naha spetsiifilisi retseptoreid (CD 44), et käivitada õige, III tüüpi kollageeni või noore kollageeni tootmine.