Alma Beauty Rejuve

Kuni oktoobri lõpuni on IPL pigmendiravi, IPL punetuse ravi (kuperoosa, rosaatsea), kapillaaride ja teiste veresoonmoodustiste eemaldamine ja PL fotonoorendus -20% soodsam! 

Alma Beauty Rejuve tipptasemel professionaalse kvaliteediga IPL-tehnoloogia on üks tõhusamaid meetodeid, mida kasutatakse ühtlase nahatooni ja tekstuuri saavutamiseks. Kliiniliselt tõestatud efektiivsus juba 10 aastat!

Seega, kui oled oma nahaprobleemidega hädas, võid olla kindel, et meie oskame naha olukorda hinnata ja soovitada õiget ravi. Ning Alma Beauty Rejuve tõhus IPL laserravi on just õige protseduur, mida teha pimedal ajal.

Alma Soprano Nir

Hetkel on 20% soodsam meie uus protseduur – Soprano Ice Platinum Near Infrared (NIR) nahka pinguldav süsteem. See on tõhus, kiire ja ohutu protseduur, mis ergutab kollageeni tootmist, tasandades peeneid kurde ja kortse. Protseduur annab nahale värskema ja nooruslikuma jume.

Alma Lasersi välja töötatud tipptasemel tehnoloogia tagab ideaalse lahendus, kui soovid koheseid ja märgatavaid tulemusi. Just seepärast nimetatakse NIR laseriga naha pinguldamist tavaliselt “Tuhkatriinu-efektiks”. Sest eriti täiuslik on see protseduur enne olulisi sündmusi, kui on soov saada värske, nooruslik välimus pingul ja särava nahaga.