Appi, mu kaaslaseks on tselluliit!

Appi, mu kaaslaseks on tselluliit!

Lohutuseks – tselluliit on väga levinud probleem, mõjutades 90 protsenti naistest ja 10 protsenti meestest. Tselluliit ei ole tingimata märk ülekaalulisusest. Tihti on haaratud ka toonuses, terved inimesed, sest tselluliit ei ole vaid rasv. See on kombinatsioon lõksu jäänud rasvarakkudest, nõrgenenud kollageenikiududest ja vedelikupeetusest. Kontrolli, kas Sinu nahk reitel, tagumikul, kõhul, käsivartel on veidi “apelsinikooreline”?

Tselluliidist vabanemine pole aga kerge. Jah, õigel toitumisel, trennil, toidulisanditel, vedeliku tarbimisel – sellele kõigel on oluline roll, et unustada ebameeldiv kodujuustukühmuline nahk.

Kuid meie kliendid on kiiret abi saanud T.W.I.N.E Medicals Re-Shape aparaadist, mis kasutab kõige põhjalikumat ja mitmekülgsemat kõik-ühes kudede ümberkujundamise ja tagasitõmbamise tehnoloogiat esteetilise meditsiinis. Keha ja näo probleemsed piirkonnad saavad tõstva ja ümberkujundava efekti ilma operatsioonita.

Protseduur on valutu ning olenevalt piirkonnast kestab 1 kuni 1,5 tundi. Esimesed tulemused on märgatavad kohe pärast protseduuri. Maksimaalne tulemus ilmneb 1-4 kuu jooksul, sõltuvalt inimese probleemist ja eripärast. Mõju kestab üks kuni kaks aastat!

Tänu Re-Shape aparaadile saame tõestada, et häirivast tselluliidist vabanemine on lihtne, sest tulemused räägivad enda eest!

Kuidas ja kui kiirelt saame Sulle tagada siledama naha? Tule, vestleme konsultatsioonil.