dermaplaning – raseeri endale siledam ja säravam nahk!

dermaplaning – raseeri endale siledam ja säravam nahk!

Miks just dermaplaning on väga efektiivne ja tõhus protseduur, mis aitab pidurdada vananemist ja on abiks mitmete nahaprobleemide puhul?

Dermaplaning on hooldus, mille teostamisel kasutatakse dermaplaning skalpelli, et eemaldada ohutult pindmine nahakiht. Protseduur on valutu, täiesti ohutu ja soovitatav teostada ainult näopiirkonnas. Sellega ei saavuta mitte ainult siledam, säravam nahk, vaid hoolduse käigus eemaldatakse näolt ka “virsiku udusuled.” Vaatamata populaarsele uskumusele, EI kasva karvad tihedamalt tagasi.

Mehed on raseerinud enda nägu juba Vana- Egiptuse aegadest. Ehk oled märganud, et meestel üldjuhul tekib harva vananemiseelseid ilminguid eriti just raseeritavasse alasse. See tõstatab küsimuse “Kas meeste vananemismärkide aeglasemad ilmingud võivad olla seotud naha igapäevase raseerimise harjumusega?” Kas on võimalik naistel siin üle võtta mingeid vihjeid tüüpilisest meeste ilurituaalist?

Miks on raseerimine suurepärane nahakoormise moodus? Sest igapäevane koorimine aitab eemaldada surnud nahka, mille tagajärjel on nägu säravam ning noorem. Sealjuures aitab stimuleerida naha loomuliku uuenemisprotsessi. See loob terviklikumalt noorema väljanägemise. Ilma korraliku koorimiseta on ilutoodete aktiivsetel ainetel raskem siseneda nahakihtidesse ja seda surnud naharakkude kogunemiste tõttu.

Niisiis – miks peaksid ka naised seda suurepärast vananemist pidurdavat, nahka säravamaks muutvat koorimistehnikat eelistama, et nautida tulemustevilju?!

Protseduuri hüved:

  • mittetraumeeriv meetod naha uuenemisprotsessil;
  • kodus, omal käel, on pea võimatu teostada ohtut ja tõhusat koorimist, mis eemaldaks pinnapealsed surnud naharakud;
  • eemaldab muuhulgas ka soovimatud näonaha karvad;
  • nahal on kohene terve väljanägemine ja sära;
  • nahk on väga pehme ja sile;
  • sobib ka rasedatele, kellel on keelatud samal ajal kasutada tugevamaid kosmeetilisi aineid jms;
  • igapäevane jumestamine annab kordades parema lõpptulemuse;
  • aitab imenduda kosmeetilistel aktiivainetel paremini sügavamatesse nahakihtidesse;
  • sel moel koorimine vabastab komplikatsioonideta naha hingamise, mis tõstab naha immuunsust ning regulaarsel hooldamisel märkab klient tõhusaid paranemisilminguid.