Eesti tuntud staarid Gonsiori Ilukliiniku lummuses

Eesti tuntud staarid Gonsiori Ilukliiniku lummuses

Artist Gerli Padar on viimastel kuudel pidanud palju selgitama, kas ja millisel ilulõikusel on ta käinud. “No mitte ühelgi,” naerab ta. “Leidsin kliiniku ja inimesed, kes päriselt teavad mida nad teevad ja kuidas silmnähtavaid tulemusi saavutada ilma kirurgilise sekkumiseta.” Tema ilusaladus on Gonsiori Ilukliinik.

Gonsiori Ilukliinik asub Tallinna südalinnas aadressil Gonsiori 3. Ilukliinikus, kus on ühendatud meditsiiniteadmised ja kosmeetilised oskused, on olemas kõik teenused, mida ilusa naha säilitamiseks ja saamiseks vaja on. Ühekski hoolduseks ega protseduuriks ei pea kuhugi mujale minema. Seal antakse toitumisnõu, pakutakse kosmeetikuteenuseid, tehakse ilusüste, kehaprotseduure ja konsulteeritakse ilukirurgia osas. Kuna teekond ilusa nahani on tervik, käiakse seda kliendiga koos, algusest peale. Gonsiori Ilukliinikus teatakse, et tänapäeva ilumaailmas on loomuliku noorusliku ja terve naha pikaealisus enesestmõistetav. Nende kohus on seda maailma esindada ja hoida kursis kõikide uuenduste ja võimalustega. Seepärast saabki nende meekond aidata kliendil maailmas tunnustatud toodete abil saavutada kõrgeima taseme tulemused.

Ja selle hea näide on lauljatar Gerli Padar, kes eelmise aasta detsembrikuus märkas, millise hävitustöö tihe esinemisgraafik oli tema näole jätnud. Nahk oli laiguline, tuhm, väsinud, elutu.
Gerli muigab, et kui temalt esimesel konsultatsioonil esteetilise meditsiini õde ja üks Gonsiori Ilukliiniku omanikest Moonika Sibul küsis, mis lauljataril enda juures ei meeldi, siis tulistas ta vastuse nagu mõnest relvast kiirelt ja täpselt: tumedad silmaalused, vajunud silmalaud, kortsukesed siin-seal, lõtvunud nahk, topeltlõug, pigmendilaigud, tumedad armid lõuajoonel (vanadest punnidest) jne. Lauljatar tunnistab, et kõige enam kartis ta seda, et äkki vastatakse – enam ei anna tema puhul midagi päästa. “Et olen kõige osas lootusetult hiljaks jäänud,” muigab ta. Kuid Moonika Sibul nentis, et Gerli näonaha turgutamiseks oli väga palju erinevaid variante. Esimeseks raviplaaniks valiti PRP PLASMATERAAPIA kuuri koos BEAUTY PEELIGA (3x) ja Mint mesoniidid.

BEAUTY PEEL on naha koorimine ja regenereerimine ühes protseduuris. Ilmselt kõige loomulikum ja tõhusam viis kõigist professionaalsetest kosmeetilistest koorimise meetoditest. Kõrgeima kvaliteediga kontrollitud tooraine, unikaalselt formuleeritud segu sisaldab valke, süsivesikuid, vitamiine, ensüüme, fütohormoone, mineraalsooli, tanniine ja mikroelemente. See unikaalne nahataastamise meetod toimib tõhusalt naha ülemises, kui alumises kihis. Aktiivsed toitained tungivad nahka, kus nende toiteomadused jäävad pikemaks ajaks aktiivseks. Töödeldud piirkonda puudutades tunnevad kliendid nõelteefekti – see näitab taimsete osakeste toimet nahas pikema aja jooksul.

PRP PLASMATERAAPIAT nimetatakse ka vampiirihoolduseks ning on Hollywoodi staari Kim Kardashiani üks lemmikprotseduuridest. See on uuenduslik ja ülitõhus meetod naha noorendamiseks ning pinguldamiseks, sest põhineb patsiendi enda trombotsüütiderikka vere süstimisel näo-ja kaela piirkonda, mis käivitab kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmise. PRP PLASMATERAAPIA abil on võimalik parandada naha jumet, siluda kortse, ravida aknet ja arme. Valu- ja põletikuvastased omadused aitavad kergendada valusümptomeid ning kiirendada haavade paranemist pärast laserravi või keemilist koorimist.

Gerli nendib, et pärast BEAUTY PEELI ja PRP PLASMATERAAPIAT polnud kliinikust väljudes tema näol ühtegi ärritunud laiku, punetust ega mitte midagi, mis oleks reetnud toimunut. Tema kui artisti jaoks oli see väga oluline, sest tihe esinemisgraafik ei oleks võimaldanud taastumiseks pikka puhkust võtta. Mõne päeva pärast oli näha ka suuremat tulemust – särav, sile, värske ilme.

Ent see oli vaid soojendus tõelisele imelisele muutusele ning siit sai minna vaid paremaks. Mõned nädalad hiljem pandi lauljatarile Mint Coq näoniidid, mis sobisid suurepäraselt lõtvunud naha koheseks liftinguks, andes tugeva ja fikseeritud tõmbe. Lisaks tagades pikaaegse kollageeni stimulatsiooni, mille tulemusel naha kvaliteet paraneb aja jooksul märgatavalt. Ja seda kõike ilma kirurgilise sekkumiseta. Kuna protseduuriga samaaegselt sai kombineerida väiksemaid mesoniite, et tagada veelgi parem tulemus, lisati Gerile Mint mesoniite silmaümbrusesse ja lõua alla. Selline protseduur on vähetraumaatiline ning taastumise aeg on kiire ning tulemus säilib 1,5–2 aastat. See oli parim lahendus staari murele vajunud silmade ning tekkinud lõualoti osas.

Kas süües kasvab isu? Võimalik. Kuid enesearmastus on suurim, mida igaüks meist saab endale pakkuda. 5 kuud peale peale Mint Goq tüüpi näoniitide ja väiksemate mesoniitide paigaldust kohtusid Gerli ja Moonika taas, et hinnata naha seisukorda. Kuigi tulemus oli väga hea ja silmaga nähtav, oli neil mõlemal soov ikkagi edasi minna nende viimaste ebatäiustega. Veidikene veel lõtvunud nahka lõua all ja lõuajoonel, vajas tähelepanu. Moonika otsustas kasutada Gonsiori Ilukliiniku uut ja innovaatilist RF aparaadi Re-Shape kanüülitehnikat näonaha pinguldamiseks. Lisaks suurepärasele naha stimulatsioonile aitab see ka sulatada rasva, et vähendada topeltlõua efekti. Sellised minimaalselt invasiivsed või mitteinvasiivsed nahka pinguldavad protseduurid on muutunud trendideks näo ja kaela noorendamises. Re-Shape tehnoloogia on varustatud eri suurustes minimaalselt invasiivsete ühekordsete mikrokanüülidega ja väliste käsiinstrumentidega, millega saab töödelda nii suuri alasid kui ka väikseid probleemseid piirkondi. Tänaseks on protseduurist möödunud veidi üle kuu ja tulemusega ollakse väga rahul. “Lõpptulemust võiks hinnata kuskil peale kolme kuud, eks siis vaatame edasi. Oleme kliinikus kõik perfektsionistid ja step-by step loome täiusliku naha ja paneme naised vananema tagurpidi,” kommenteeris Moonika vaid talle omase kergusega.

Ka tele- ja raadiosaatejuht Liis Lusmägi nendib, et teeb kõik oma iluprotseduurid Gonsiori Ilukliinikus. Talle meeldib selle kliiniku puhul personaalne lähenemine, mitte liinitöö koos nõelte ja vitamiinikokteilidega, nagu tal on olnud kogemus mõnes muus ilukliinikus. Liisi mureks on alati olnud sügavad kortsud, ummistunud poorid, tuhm, kuiv ja elutu nahk. Seni polnud ta soovitud tulemusi teistelt iluspetsialistidelt saanud ning meediategelane leidis end lohutamast, et ju nii peabki olema… sest vanus oli juba seal maal. Kuid tegelikult oli puudu personaalne raviplaan.

Eelmise aasta novembrist on Liisile Gonsiori Ilukliinikus tehtud PRP PLASMATERAAPIAT, BEAUTY PEELI, dermaplaningut, botuliintoksiini süste silmaümbrusesse ja laubale, lasknud tõsta näoovaali Mint Coq näoniitidega ja saanud täitesüstiga vabaks nasolabiaal kortsudest. Just see viimane protseduur on see, mis on andnud Liisile tagasi enesekindluse, mis seni peeglisse vaatamisel hakkas kaduma. Sügavad nina ja suu vahelised kortsud on üks sagedasematest küsimustest, millega naised soovivad tegelevad ning ka Liis ütleb, et need kortsud lisasid talle ülekohtuselt liigselt vanust. Neist lahti saamine võttis aga aega vaid 30-40 minutit, kuid tulemus püsib kuni 1,5 aastat.

Liisi uueks lemmikprotseduuriks Gonsiori Ilukliinikus on aga ebameeldivate keha- ja näokarvade eemaldamine ALMA SOPRANO ICE PLATINUM laseriga, mis on LASEREPILATSIOONI lipulaev maailmas. See ka Victoria Beckhami eelistatuim karvaeemaldus meetod tagab tänapäeval kõige turvalisema ja põhjalikuma karvavabaduse, tehes seda täiesti valutult. Sellel on kolm kõige tõhusamat lainepikkust karvade eemaldamiseks, millest igaüks on suunatud karvanääpsu erinevatele struktuuridele. Lisaks töötab ALMA SOPRANO ICE PLATINUM LASEREPILATSIOON kiiremini kui teised laserid, kasutades tehnoloogiat, mis annab võrreldes konkurentidega parema efektiivsuse. Saatejuht tunnistab, et oli algselt protseduuri osas skeptiline, kuid juba on üks mure vähem. Pärast esimest korda on näha karvade aeglasemat kasvu ja depilatsiooni või raseerimise peale kulub vähem aega ning raha.

Nii Gerli kui ka Liis nendivad, et tänu Gonsiori Ilukliinikus tehtud protseduuridele on nad taas üles leidnud kaotsi läinud enesekindluse. Suvele mindi vastu vabalt ilma meigita, siledamana, säravamana kui varem. “Meie mehed naeravad, et nad on tagasi saanud selle noore naise, kellesse nad aastaid tagasi armusid,” muigavad säravad kaunitarid ühest suust. Gerli lisab, et kindlasti on neid inimesi, kellele mõjub idee näiteks oma näonaha süstimisest, olgu see plasma-, mesoteraapia või mõni muu ilusüst, natuke hirmutavalt. Ka tema veidi pelgas, kuid see, milline näonahk peeglist paari-kolme päeva pärast peale vastu vaatas, oli igat seda pisikest torget väärt.

Head ja soovitud tulemused on saanud sündida vaid läbi usalduse, mis tekkis iluspetsialisti ja kliendi vahel. “Kliinikus soovin tunda, et minuga tegeletakse personaalselt. Et mulle päriselt ka soovitakse leida maksimaalselt hea tulemus, mitte ei nähta minus järjekordset liinitöö klienti,” kirjeldab Liis. Talle meeldib, et Gonsiori Ilukliinikus vaadeldakse alati murekohti kui tervikut. See annab võimaluse tekkepõhjuste ära tundmiseks, et taastada ja hoida nahal protseduuride maksimaalne püsivus ja loomulik tulem. Iga protseduuri kohta on võimalik leida infot Gonsiori Ilukliiniku kodulehelt või ka sotsiaalmeediast, seega loob see juba esmase arusaama, mis klienti ees ootab. Kliinikusse esmakordselt minnes võiks arvestada, et ükskõik millist hooldust soovitakse, esimese samm on alati konsultatsioon, mille käigus uuritakse põhjalikult naha seisukorda ning tutvustatakse täpsemalt valitud protseduuride sisu ja kulgu. “Ma olen alati see klient, kes küsib võimalikult palju erinevaid küsimus. Jah, spetsialist on spetsialist, kuid kabinetis võiks valitseda meeldivalt vaba õhkkond, kust ei puudu huumor ega vaba vestlus. See kõik on Gonsioris olemas,” ohkab Liis rahulolevalt.

“Me lihtsalt hoolime oma klientidest väga ja ainult natuke “hulluke” lubab sellist pühendumust oma tööle, nagu meie kõik siin kliinikus teeme. Ja need “hullukesed” me vaieldamatult oleme,” muigavad kõik Gonsiori Ilukliiniku töötajad ühest suust. Seepärast püsikliendid kiidavad, kuidas tänu Gonsiori Ilukliinikule on noorus pikem, stressi vähem ning saab tunda end särava ja vastupandamatuna iga päev! “See paneb meid veel rohkem pingutama ja püüdlema rahuldust pakkuva täiuslikkuse poole,” nendib personal rahulolevalt.

Gonsiori Ilukliiniku kohta leiab täpsemat infot kodulehelt www.gonsiorikliinik.ee või sotsiaalmeediast (facebookinstagram).