Enne sügist vajab nahk restarti! Mida selleks teha?

Enne sügist vajab nahk restarti! Mida selleks teha?

Suvi on olnud imeline – kuum ja ilus! Vaevalt, et soovid praegu sügisele mõelda, kuid armas sõber, siiski peab seda tegema … Millistele hooldustele, erinevatele valikutele ja hooldusvahenditele tuleb nüüd tähelepanu pöörata? Anname Sulle hädavajalikud soovitused!

Kätte jõuab aeg, kus nahk vajab restarti, uuendamist. Selline lähenemine on sügishooaega astumisel must be! Nahal on vaja hoida või tagasi tuua sära ning üldine terviklikkus. Isegi kui suvel on olnud nahk hästi hooldatud, on tähtis seda sügisel värskendada ja uuendada. Kuidas seda teha?

Soovitame alustada koorivate ehk nahka uuendavate protseduuridega. See tagab selle, et nahk püsiks veatu, värske, särav ja terve. Jääb ju muuhulgas seljataha aeg, kus oli palju kreemitamist ja päikesekaitse kasutamist. Kindlasti tuleks nüüd päikese väikesed kahjustused likvideerida ja anda nahale uus hingamine. Hooldustest meie kliinikus soovitame paljude lemmikuks saanud Beauty Peel`i või PMP Peppermint Peel hoolduseid.

Olulisel kohal meie pakutavate koorivate hoolduste kõrval on ka maskid ning vitamiiniampullid. Samuti on nahka uuendavate protseduuride kõrval tähtis koht igapäeva hooldusvahenditel. Naha seis on sellel ajal kordades koostöövalmim ehk toimeainete osas kordades vastuvõtlikum. Sügis on seepärast alati põnev aeg, et jälle on võimalus alustada uute valikutega, mida tahad teha ja kuidas soovid teha.

Ja mis saab veel olla parem, kui spetsialist annab nõu, hoiab kokku su aega ja raha ning annab hindamatu personaalse pagasi, et nahk on ideaalses korras; mitte tuhm, tundlik ega õrn. Kui oled regulaarne kliinikus käija, siis saab meil olema mõnus taaskohtumiserõõm. Kui aga viimane ilukülastus oli ammu või vahepeal on olnud pikemad reisid-puhkused, siis on õige aeg panna paika sügisene hooldusplaan.

Ootame Sind igal argipäeval! Broneeringu protseduuridele saad tema meie kodulehelt.