Igavene karvavaba elu – nüüd on see tõesti reaalsus.

Igavene karvavaba elu – nüüd on see tõesti reaalsus.

Mis on ühist Victoria Beckhamil, Kim Kardashianil ja Gonsiori Ilukliinikul? Nad kõik kasutavad maailma parimat laserepilatsiooni – Alma Soprano Ice Platinum. Gonsiori Ilukliinik on ainuke, kelle juures seda koduvabariigis teha saab.
Olla igaveseks karvutu ja siidise nahaga, on mitmete naiste unitus. Küsi endalt, kui palju aega igal nädalal raseerimisele, vahatamisele, kitkumisele, trimmimisele või muul viisil soovimatutest karvadest vabanemisele pühendad? Tõenäoliselt vastad kõlavalt “Liiga palju!” Ja sarnase vastuse võid anda, kui küsida, kui palju raha läheb iga kuu uutele raseerijatele, depilatsioonikreemidele, kodus kasutatavatele vahakomplektidele või professionaalsetele vahatamise aegadele? Suurbritannias läbi viidud küsitluses selgub, et keskmine naine kulutab elu jooksul vahatamisele 26 000 eurot ja 1726 tundi, raseerimisele 7300 eurot ja 1392 tundi!!
Kui suudad sellega suhestuda, on aeg kaaluda karvade lasereemaldust. See on üks populaarsemaid esteetilisi ravimeetodeid juba ligi 20 aastat. Kuid – vaid Alma Soprano Ice Platinum laser saab maailmas tagada parimad ja JÄÄDAVAD tulemused ning aitab loobuda teistest karvaeemalduse meetoditest alatiseks.

Kuidas Alma Soprano Ice Platinum töötab ja miks see on maailma parim?
Alma Soprano Ice Platinumiga käivad tihedalt kaasas sõnad “valutu” ja “püsiv”.
Traditsiooniliselt on ju laseriga karvade eemaldamist peetud väga ebamugavaks protseduuriks ning paljud on isegi väitnud, et protseduur tundus nagu “kuuma kummipaela klõps”. Gonsiori Ilukliinikus saad olla valuvabalt. Nagu me kõik teame, areneb tehnoloogia pidevalt. Ja mida parem on tehnoloogia, seda paremaid tulemusi saame teile pakkuda.
Kui räägime parimast laseriga karvade eemaldamise seadmest, võiks arvestada mitmeid olulisi asju: patsiendi mugavus, tulemuste efektiivsus, protseduuri kulu ning sellele kuluv aeg. Paljud laserseadmed ei tööta kõigi karva- ning nahatüüpidega. Alma Soprano Ice Platinumil pole sellega üldse probleeme. See on kõike hõlmav ning sobivad kõik tüübid!
Ice Platinum on ainuke laser, millel on trio rühmitatud diooditehnoloogia ehk üks aplikaator, aga kolm erinevat lainepikkust. See tähendab, et ülitäpsed laserkiired ulatuvad väga hästi piirkonna just õigele tasemele ja neelavad efektiivselt iga karvajuure melaniini, soojendades pigmendirakke seestpoolt ja hävitades folliikuli võimet toota karvu.
Alexi tehnoloogia ehk 755 nm lainepikkus on ideaalne seetõttu, kuna sobib erinevatele karvatüüpidele ja värvidele, eriti heledatele ja õhukestele. Speed™ tehnoloogia ehk 810nm on klassikaline lainepikkus, et pakkuda sügavamat läbitungimist juuksefolliikul keskmise jõuga, kõrge kordussagedusega ning tagades ja kiire tulemuse. YAG tehnoloogia ehk 1064 nm lainepikkus pakub juuksefolliikulis sügavaimat tungimist muutes selle optimaalseks lahenduseks tumedamatele nahatüüpidele. Dioodlaser on ohutu ja tõhus. Seda kinnitavad ka kolme aasta jooksul tehtud uuringud, kus enam kui 2400 kliendile tehti 6 lasersessiooni 4-6 nädalaste vahedega. Järelhinnangud viidi läbi 3 ja 6 kuud pärast viimast seanssi ning mitte ühtegi kõrvaltoimet laserepilatsiooni kasutamisel ei leitud.
Kuna Soprano ICE Platinum kasutab Alma Laseri patenteeritud SHR ehk super hair removal tehnoloogiat, tagab see tõesti tõhusa, ohutu ja valutu protseduuri. On ju SHR- tehnoloogia võrreldes vanemate laseritega, traditsiooniliste karvade eemaldamise protseduuridega, mis kasutavad IPL-i (intensiivne impulssvalgust), kiirem, õrnem ja efektiivsem. Kui ammused protseduurid töötavad pulseerides nahka tugeva valguskiirega, et melaniini sisaldav karvanääps neelaks edastatava energia, soojeneks tunduvalt ja
häviks, on see protsess enamike patsientide jaoks üsna valus. Seevastu Ice Platinum soojendab pärisnahka temperatuurini, mis lõhub tõhusalt folliikulisid ja takistab karva taaskasvamist. Vältides samal ajal ümbritseva nahakoe kahjustamist. Seade edastab lühikesed laserimpulssid sügavale pärisnahasse suure kordussagedusega, saavutades suure keskmise võimsuse ja tõhusama soojuse kogunemise. Pakkudes samal ajal ka nahapinna jahutamist, ainulaadse ICE™-jahutusega, mis hoiab ära pindmised põletused.
Võimaldades nii ülitõhusat karvade eemaldamist kõikidele nahatüüpidele, ka päevitunud nahale. See jahutusfunktsiooni võeti Soprano ICE laseri jaoks esmakordselt kasutusele 2013. aastal ning aastate jooksul on seda täiendatud veelgi. Kuigi ka teised kaubamärgid võivad väita, et nende karvade eemaldamise seade kasutab SHR-tehnoloogiat ja neil on ICE Platinumiga sarnased (kuid mitte täpsed) protseduurieelised, on Alma füüsika-, inseneri- ja kliinilistel meeskondadel palju sügavam arusaam lasertehnoloogiast endast ning loomulikult selle taga olevast teadusest ja ravist, mida see teostab.


Millal on näha tulemusi?
Klientide tagasiside põhjal väheneb karvakasv märgatavalt juba pärast teist protseduuri ning need vähesed udukesed, mis tagasi tulevad, on kordades heledamad ning pehmemad. See tähendab, et igapäevase raseerimise asemel saab raseerida kord paari nädala jooksul.
Esimeseks laserraviks valmistumisel vältige kitkumist, vahatamist ja päevitamist vähemalt 2-3 nädalat. Laserepilatsiooni toimimiseks peavad karvad olema suunatud aktiivse kasvufaasi ajal. Kuna üksikud karvad kasvavad tavaliselt erineva kiirusega, kulub iga kasvufaasis oleva karva sihtimiseks ja optimaalsete tulemuste saavutamiseks mitu raviseanssi.
Raseerige ennast 24h enne protseduuri. Ärge kandke nahale losjooni, niisutajaid ega päikesekaitsetooteid. Ravieelsetel päevadel vältige verevedeldajate, antibiootikumide, retinooli ja valuvaigistite võtmist. Pärast protseduuri puudub teil valu või kuumatunne ning te võite jätkata oma päeva tavapäraselt. Aga pane tähele, et laserepilatsioon on väga individuaalne protsess ja sõltub esteetilistest eesmärkidest, raviala üldisest suurusest ja täielike tulemuste saavutamiseks vajalike seansside arvust. Enamik kliente saavutab rahuldava püsiva tulemuse pärast 4-8 protseduuri. Mõnel juhul võib osutuda vajalikuks rohkem seansse, eriti heledamate karvade või tumedama nahaga inimestel. Protseduuri saab teha aastaringselt.


Ja veel …
Üks Soprano ICE Platinumi täiendavatest eelistest on kindlasti see, et Soprano ICE Platinum on varustatud näootsa aplikaatoriga, mis võimaldab tehnikutel sihtida väikseid ja õrnu näopiirkondi, sealhulgas kõrvu ja ninasõõrmeid. Tegelikult pole ükski ala selle erakordse seadme jaoks liiga väike. Laserprotseduurile kulutatud raha on hästi investeeritud, sest kui terve ravitsükkel on lõppenud, saad nautida siledat ja karvavaba olekut, mille hooldamiseks ei pea enam midagi tegema. Hämmastav, kui palju ja lihtsalt on võimalik oma elu muuta!